b_350_247_16777215_00_images_filmy_na_strone1-1.jpg

Biblioteka Publiczna w Broku jest miejscem, które łączy w sobie tradycyjną bibliotekę z nowoczesnymi formami aktywności kulturalnej. Oprócz bogatej oferty książek, spotkań literackich, wydarzeń kulturalnych tym razem ma również do zaproponowania czytelnikom, mieszkańcom naszego miasta i gminy kolejną atrakcję jaką jest możliwość oglądania filmów.

Już od września zapraszamy na seanse filmowe. W repertuarze przewidziane są filmy fabularne i animowane pełne przygód, humoru, odpowiednie dla widzów w każdym wieku.

Na początek proponujemy seanse filmowe raz w miesiącu dla dorosłych i dzieci. Jeżeli zapotrzebowanie będzie większe zwiększymy ilosć spotkań.

Szczegółowy repertuar dostępny jest na plakatach w Bibliotece. Pytania o kolejne tytuły filmów prosimy kierować pod numer telefonu 29 7457501. Tytuły poszczególnych filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej.