b_580_821_16777215_00_images_ZAJCIA_TEATRALNE-1-1.jpg

Czego nie wolno robić na próbie generalnej? Którą nogą lepiej wejść na scenę? Co powinien zrobić aktor przed spektaklem? Gdzie najlepiej trzymać scenariusz? Na te oraz na wszystkie inne nurtujące, teatralne pytania będą mogli znaleźć odpowiedź już od listopada uczestnicy zajęć teatralnych.

Podczas zajęć wykorzystanych zostanie wiele zabaw i gier teatralnych, które wyzwolą mnóstwo pozytywnej energii, otworzą i świetnie zintegrują grupę. Nie zabraknie literatury i muzyki, które przede wszystkim wykorzystane zostaną do uruchomienia wyobraźni. Uczestnicy zajęć nauczą się: lepiej mówić i ruszać się, świadomie używać swoich rąk, nóg, głosu.

Spotkanie organizacyjne dla dzieci i młodzieży 24 października /środa/ godz. 16:00

Spotkanie organizacyjne dla osób dorosłych 24 października /środa/ godz. 17:00

Zapraszamy!